החלפת מסך למחשב נייד

 
מחשבים ניידים הינם מחשבים הניתנים לנשיאה ממקום למקום ומשרתים את בעליהם בכול מקום ובכול רגע נתון. ישנם חברות רבות המייצרות סוגים שונים של מחשבים ניידים, קידמת הטכנולוגיה מאפשרת ליצרניות המחשבים לייצר ולחדש לנו מחשבים ניידים מתקדמים ללא הרף. כיום, הדרישה מיצרניות המחשבים היא לייצר מחשבים ניידים דקים וקלים ככול שניתן ומתקדמים במיוחד ברמת הנתונים שלהם.

מחשב נייד הינו מחשב עדין ורגיש יותר לטלטלות וזעזועים מאשר מחשב נייח, וככול שהמחשב דק וקל יותר לנשיאה, נעשה הוא רגיש יותר ויותר. החלק העיקרי והמרכזי של המחשב הנייד, הינו המסך. מסך המחשב הנייד מאפשר לקבל תצוגה מהמחשב, באמצעותה ניתן לעבוד ולהשתמש במחשב בכול רגע נתון.

​​​​​​​

החלפת מסך למחשב נייד

סיבות לתקלות מסך במחשב נייד

מאחר ומחשב נייד הינו רגיש מאוד לטלטלות וזעזועים, ישנו השפעה ישירה של זעזועי המחשב למסך המחשב הנייד. אלה יגרמו לתקלות במסך המחשב הנייד, המתבטאות בשינוי בצבעי התצוגה או מסך בצבע לבן. מכות ונפילות יגרמו לנזק בלתי הפיך למסך ויוציאו אותו מכלל שימוש לחלוטין. לכול חלק במחשב קיים בלאי טבעי המתיישן עם הזמן, בלאי של מסך המחשב מתבטא בפיקסלים שרופים במסך, מסך בעל תצוגה כהה או מסך שחדל מלפעול.

ישנם תקלות אשר גורמות למסך להפסיק את תצוגתו, אך תקלות אלה נובעות מכבל מסך תקול, או בעיה בלוח האם. כאשר מסיבה כלשהי, מסך המחשב הנייד אינו מציג תצוגה תקינה או חדל מלפעול, לא יהיה נכון זה לנסות לתקן אותו, כי מסכים לא מתקנים, מחליפים.

קיימות מעבדות רבות לתיקוני מחשבים ניידים, המתמחות בתקלות מסך שונות, ולהם האפשרות להחליף את מסך המחשב הנייד שלכם במסך חדש ותקין. החלפת מסך למחשב נייד נעשית בסביבת מעבדה איכותית וסטרילית, באופן מקצועי ומהיר. מעבדות שונות המבצעות שירות החלפת מסכים למחשבים ניידים, מפעילות לעתים שירות החלפת מסך למחשב נייד בבית הלקוח על ידי טכנאי שטח מקצועי השייך לחברה.

למה חשוב לתאר את התקלה לטכנאי?

חשוב לתאר את פנייתכם המלאה ולפרט את כל הפרטים הזכורים לכם, אשר גרמו למסך המחשב הנייד להפסיק לפעול, על מנת לתת תמונה מלאה נכונה לטכנאי המעבדה אליה תפנו. זאת מאחר וישנם מקרים שונים, בהם המסך של המחשב הנייד הפסיק לפעול מתקלה פנימית של המסך או משיבוש בהעברת הנתונים של כבל המסך, ובמידה והמחשב הנייד עדיין באחריות, ניתן להחליף את המסך ללא עלות במסגרת האחריות. כמו כן, ישנם מקרים בהם נשפך נוזל על מסך המחשב, ועל מנת לשלול בעיות נוספות במחשב, חשוב להזכיר זאת במעמד מסירת המחשב לתיקון במעבדה.

רוצים להחליף את המסך לבד ?! אצלנו תוכלו לרכוש רק את החלק ללא עבודה . לרכישת מסך מתאים עבורך לחץ כאן 

מעוניינים לקבל ייעוץ מקצועי, כתבו לנו ...
 • המסך במחשב הנייד נשבר?
  תיקון מסך מחשב נייד :
  מסך LED למחשב נייד . החלפת מסך מחשב נייד כולל איסוף והחזרה מביתך!
 • המחשב הנייד נרטב ??? התר את כבל החשמל ונתק את הסוללה , התקשר אלינו וטכנאי יגיע להמשך טיפול
 • המחשב הנייד לא נדלק!?
  תיקון לפטופ - 
  טכנאי מחשבים ניידים מאבחן את התקלה חינם!
 • המקלדת במחשב הנייד לא עובדת!?!
  המקלדת במחשב הנייד נרטבה?!
  החלפת מקלדת למחשב נייד בלפטופ רחובות

 • מחפש מחשב נייד יד 2 ??? הגעת למקום הנכון , בקטגוריה מחשבים יד 2  תמצא מגוון של מחשבים ניידים 
Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפון