החלפת מסך מגע למחשב נייד

 
היתרון של מחשבים ניידים מול המחשבים הנייחים, הוא, שהם נוחים וקלים יותר לשימוש ונשיאה, ובעלי מסך מובנה, המאפשר שימוש בכול מקום ובכול רגע בו תחפצו. אם בעבר הלא רחוק, מחשבים ניידים היו יקרים והיו בשימוש רק אצל משתמשים עסקיים וחברות, הרי היום שדבר זה השתנה. יצרניות המחשבים הניידים השונות, פיתחו מחשבים ניידים זולים יותר, אך לא פחות טובים ברמת ביצועיהם, ואפשרו גם לשוק הביתי לרכוש מחשבים ניידים מבלי להוציא כסף רב.

כאשר מדובר בשוק הביתי, ניתן לראות שהשימוש העיקרי במחשבים ניידים, נמצא דווקא אצל סטודנטים וסטודנטיות, אשר צריכים גישה אל אינטרנט ותוכנות אופיס שונות, על מנת לבצע את עבודותיהם האקדמיות. כיום הדרישה משוק המחשבים הניידים, הוא שיהיה מחשב מהיר ונוח, אשר יכול לעמוד בעומס סביר של הפעלת מספר תוכניות במקביל.

יתרונות מסך המגע במחשב נייד

מחשבים ניידים בעלי מסך מגע מקבלים יתרון משמעותי קל מהמחשבים הניידים הרגילים. מחשב נייד בעל מסך מגע, מאפשר פחות שימוש במשטח העכבר של המחשב, ומאפשר הצגת מצגות ותמונות ברמה יותר מקצועית ומהירה. החל מהשנים האחרונות, יצרניות מחשבים ניידים שונות, פיתחו ויצרו מחשבים ניידים בעלי מסך מגע המסתובב 360 מעלות, אשר הופך את המחשב לטאבלט, פשוטו כמשמעו.

כידוע, מחשבים ניידים וטאבלטים הינם מכשירים רגישים מאוד לפגיעות שונות, ונדרשת משנה זהירות בשימוש בהם. מסכי מגע רגישים יותר ועדינים יותר מאשר מסכים רגילים, ומועדים יותר לתקלות שונות. מחשב נייד בעל מסך רגיל, מכיל מסך LCD, ומסגרת פלסטיק המקיפה את המסך. במחשב בעל מסך מגע, מסך המגע מורכב ממסך LCD, וממסגרת זכוכית המשמשת את משטח המגע של המסך.

תקלות במסך מגע במחשב נייד

מעבר לתקלות השונות הרגילות אשר קורות גם במחשבים בעלי מסך רגיל, ישנם תקלות שונות הייחודיות למחשבים בעלי מסך מגע, והם, משטח מגע שחדל מלפעול, או סדקים ושברים הנגרמו ממכה או נפילה והוציאו את משטח המגע מכלל שימוש. לא תמיד קיים הצורך להחליף את כל המסך, ישנם מצבים בהם, רק משטח המגע ניזוק ועדיין קיימת תצוגה תקינה במסך ה-LCD. במצב זה, מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים ניידים, תחליף לכם רק את משטח המגע של מסך המחשב ותחזיר את המחשב לשימוש מלא ותקין.

החלפת מסך מגע למחשב נייד
מסך המגע שלך נשבר !?
התקשר 072-23-400-23 או השאר פרטים וקבל הצעת מחיר להחלפת מסך המגע 
​​​​​​​
Coi בניית אתרים
0